[Budynek A] Rdzawe naloty na konstrukcji balkonu

O tarasach oraz balkonach. Masz coś do powiedzenia? Napisz posta.
PRS

Rdzawe naloty na konstrukcji balkonu

Postautor: PRS » 19 cze 2013, o 14:35

Zauważyłem w ostatnim czasie, że w niektórych miejscach pojawia się rdza na pomalowanych farbą elementach balkonu. Jeśli jest to przypadek jednostkowy, to sam będę już zgłaszał, ale jeśli u siebie zauważyliście podobne problemy, dajcie znać, to temat trzeba będzie poruszyć (zgłosić do naprawy) najpóźniej na zebraniu wspólnoty.

Daniel

Re: Rdzawe naloty na konstrukcji balkonu

Postautor: Daniel » 25 cze 2013, o 06:33

Tak, mamy podobny problem, z tym że u nas rdzewieje dość mocno ten mini daszek wystający z podłogi za balkon. Nie wiem jak to inaczej określić ;)
Rdza posuwa się szybko coraz dalej - same malowania niewiele tu pomoże, najpierw należałoby to gruntownie oczyścić.

olcia12

Postautor: olcia12 » 13 maja 2016, o 09:58

To chyba problem większości mieszkańców rdza. Ja juz próbowałam wszystkiego i ciągle wychodzi.

katiushawoj
Kontaktowanie:

Postautor: katiushawoj » 30 cze 2016, o 09:38

Rdza zawsze niestety będzie się pojawiać... Również mam ten problem :/

jagodablaszczyk
Budynek: B

Postautor: jagodablaszczyk » 20 cze 2017, o 14:19

ja polecam gruntowne oczyszczenie, pomalowanie,ale najważniejsze jest nałożenie środka antykorozyjnego. Ja polecam Noxan. Rdza po jakimś czasie na pewno będzie się pojawiać, ale zastosowanie tego środka przynajmniej opóźni ten proces.

abc
Budynek: B

Postautor: abc » 29 paź 2017, o 11:11

u mnie niedawno też się pojawiła rdza, myślicie że to podlega reklamacji i mogę zgłosić do administracji, czy robić to we własnym zakresie?

Wróć do „Tarasy i balkony”